Minecraft 2D Oyunu

Minecraft oyununun internet üzerinde birbirinden farklı oyunları bulunuyor. Bunlar arasında oyunun demo versiyonu, 3D olanı ve 2D olanlarıda yer alıyor. OyunGoo.com olarak minecraft ile ilgili bütün oyunları sizlere sunuyoruz.

Bunların arasında 2 boyutlu olarak en çok ilgi gören Minecraft 2D oyununu sitemize ekledik. Oyun diğerleri gibi görsel olarak çok detaya sahip olmasada, flash oyun ve minecraft sevenler için gayet başarılı bir oyun olduğunu belirtebilirim.

3 boyutlu oyunlar bazı bilgisayarda problem çıkartabiliyor. Bazı programların kurulması gerekiyor. Hangi programların gerekli olduğunu ilgili oyunların sayfasında sizlerle paylaşıyoruz. Ne kadar gerekli programlar olmasada bazı bilgisayarlarda maalesef olamayabiliyor. Şuan sitemize eklediğimiz 2D Minecraft oyunu için ekstra bir programa gerek yoktur. Bilgisayarınızda Chrome gibi bir program kurulu ise problemsiz olarak oyunu oynayabiliyorsunuz.

2D olarak oynayabileceğiniz bu minecraft oyununda diğerlerinde olduğu gibi kendi dünyanızı oluşturuyor ve ona isim veriyorsunuz. Ardından oyundan çıktığınızda tekrar girdiğinizde oyuna kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Bunun yanında çeşitli oyun modları yer alıyor. İstediğiniz mod ile oyuna başlayabiliyorsunuz. Normal karaktere göre bu oyundaki karakterimiz çok daha karizma olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yanında bazı küpleri kırmak normal oyuna göre çok daha uğraştırıcı olabiliyor. Tabii küp kırma, inşa etme gibi özellikler oyunun asıl amacı olduğundan dolayı bu oyunda da bulunuyor. Eğer tüm bu özelliklerin bulunduğu bir minecraft oyna'mak isterseniz size sitemizde yer alan ve en çok ilgi gören üç boyutlu oyunu öneririz.

Unutmadan, oyunun asıl ismi "Mine Blocks" olarak bilinmektedir.
Minecraft 2D

Beceri Oyunları

Bu Oyun 1299324 Kere Oynandı

Blok,Minecraft 2D,Mine Blocks

Sponsor Bağlantılar
Sponsor Bağlantılar