Minecraft 3D Oyunu

Minecraft Oyunu, renkli ve desenli küpler ile kendi dünyanızı oluşturmanızı sağlayan 3D bir oyundur. Oyunun 3D olması bize görsel olarak çok zengin bir grafiklere sahip olduğunu düşündürsede, oyun JAVA yazılımı ile yazıldığından dolayı olsa gerek grafik konusunda çok iyi değil. Asıl zevk veren oyunun konusu ve oynanılışıdır. Size ait olan bir dünyada doğuyorsunuz. Çevrede sadece küpler var. Görüntü olarak ilk başta çok basit geliyor. İlerledikçe alışıyorsunuz ve oyun daha keyifli hale geliyor. Sonuçta size ait olan bir dünya var ve bu dünyada herşeyi yapmakta özgürsünüz. 

Oyun 2009 senesinde herkese açık bir şekilde internet dünyasına sürüldüğünde ilk etapta beklenilen ilgilinin üstünde bir ilgi görmüştü. Bunu fark eden minecraft yapımcıları minecraft oyna'yanları düşünerek oyunun sürekli olarak geliştirmeye devam ettiler. Kısa kısa aralıklarla oyunda güncellemeler çıkartarak oyunu popüler tutmayı başardılar. O senelerden bu yana sürekli ortan oyuncu kitlesi ile çocukların, özellikle gençlerin favori oyunları arasına girmeyi başarmıştır. 

Bu sayfada daha önce yer alan minecraft oyunugerçek minecraft değildir. Oyunun 2D versiyonudur. Bu oyunu minecraft 2D sayfasına taşıdık. Oynamak isterseniz ilgili sayfaya girerek devam edebilirsiniz. 

Şuan bu sayfada bulunan oyun ise 3D olarak oynayabileceğiniz başarılı bir Minecraft oyunudur. Yapımcıları farklı olsada bize gerçeğe yakın bir oyun sunuyor. Üstelik bilgisayarınıza java yüklemenize gerek kalmıyor. 3 boyutlu oyunları oynama konusunda bize yardım eden "Shockwave Player" bilgisayarınızda kuruluysa bu oyunu rahatlıkla oynayabiliyorsunuz. Oynayamıyorsanız bu programı bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir. 

Oyunun nasıl oynanıldığına dair yazımızı bir sonraki oynama sayfasında "Minecraft Nasıl Oynanır" kısmı altında sizlerle paylaşacağız. 3D Minecraft
Minecraft 3D

Beceri Oyunları

Bu Oyun 1181298 Kere Oynandı

Blok,Gerçek Minecraft

Sponsor Bağlantılar
Sponsor Bağlantılar