Minecraft Oyna

Oyun Hangi Tuşlarla Oynanır

fare Fare ile oynanır.

Minecraft Nasıl Oynanır
OyunGoo.com ekibi olarak minecraft oyunları ile ilgili bu sayfamızı sürekli olarak güncellerken aynı zamanda minecraft gibi oyunları, hatta minecraft benzeri oyunları internet üzerinde bularak bu sayfadan sizlere aktarmaktan mutluluk duyuyoruz.

An itibari ile sitemizde yer alan bütün bedava oyunları yukarıda olduğu gibi görüyorsunuz. Oyunların bir kısmı bizlere 3D olarak oynama şansı sunarken bir kısmı ise flash olarak karşımıza çıkıyor. Flash oyunların daha az görsele sahip olmasına rağmen sitemizde daha fazla ilgi gördüğünüde belirtmeden geçmeyelim.

Flash oyunlar ile internetten (maynkıraft) minecraft oynama şansınız maalesef bulunmuyor. Java ve unity desteği olan diğer minecraft oyunları ile de bu mümkün olmasada, kendi sitesi üzerinden oyunun ücretini ödeyerek full indir'dikten sonra ancak internetten oyunu oynayabiliyorsunuz. İndirmeden ve kurmadan maalesef oyunu internet üzerinden oynama şansınız bulunmuyor. Online klasik minecraft oynamak isteyenler biraz ücret ödeyerek internetten bilgisayara indirerek oynamalarını tavsiye ederiz. Eğer minecraft oynayamıyorum diyorsanız, en iyi seçenek bizim sitemize girmektir. 

Öyle ki, Oyun Go .com ekibi olarak, iyi bir oyuncu olarak ne kadar sizlere ücretsiz olarak minecraft oyna'ma şansı sunsakta oyunun gerçeği ile bu sayfada yer alan oyunların eğlencelerinin farklı olduğunu belirtmek isteriz.

Oyun başka hangi platformlarda var?
Mobil için bazı uygulamaları var. Bu sürümler android ve ios (iphone) üzerinden "Minecraft Pocket Edition" ismi ile ulaşılabiliniyor. Aynı zamanda facebook üzerinden oyunu oynayamayacağınız konusunda bilginiz olsun.

Minecraft ile ilgili en çok ihtiyaç duyulan şeyler arasında texture pack, skin, crafting, oyun kodları, rehberi gibi detaylar yer alıyor. Bunları temin edebileceğiniz farklı yabancı siteler bulunuyor. Sitemizden minecraft oyna sayfasından oyunu oynadığınız taktirde bunlara gerek kalmıyor yalnız indirip oynadığınızda bu özellikler oyunu oldukça eğlenceli kılıyor. Tabii zaman zaman minecraft hileleri ile ilgili konularında yararı olabiliyor. Özellikle internetten türk ya da yabancı server üzerinden oynarken eğer geçerli bir hile bulabilirseniz, skor farkı atarak tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Şimdi ise sitemizde minecraft oyna kategorisinde yer alan oyunlardan bahsedelim. Öncelikle oyuna giriş için istediğiniz oyuna tıklamanız yeterlidir. Oyun tuşları sayfa içerisinde yer alıyor ve (maykraft) minecraft nasıl oynanır, oynanış sorularınızı oldukça rahat yanıtlıyor.

Minecraft 2D
Oyunun 2 boyutlu olan versiyonudur. Gerçek ismi ile Mine Blocks olarak bilinmektedir. Flash oyunlar arasında en çok ilgi görenler arasında yer almaktadır.

Minecraft 3D
Oyunun 3 boyutlu olan versiyonudur. Unity desteği ile yapılmıştır ve oynamak için shockwave player eklentinizin olması gerekmektedir. 3D Minecraft oyunları arasından en başarılı olanıdır. Oyun içerisinde görev bulunmasada yinede oynaya değer bir oyundur. Bu arada oyunun 4D versiyonu bulunmamaktadır. İyi bir oyuncu için 2D ve 3D oyunları yeterlidir.

Gerçek Minecraft (Demo)
İsmindende anlayabileceğiniz gibi gerçek minecraft oyunudur. Oyun yapımcılarının kendi siteleri üzerinden paylaştıkları bu demo versiyonunu kısıtlı bir şekilde oynayabilirsiniz. Bilgisayarınıza indirdiğiniz minecraft oyunu ile hemen hemen aynıdır diyebiliriz.

Minecraft Skin Oluşturma
Bilgisayardan oynayanların en fazla ihtiyacının olduğu flashlar arasında yer almaktadır. İlgili oyun ile istediğiniz şekilde minecraft skin oluşturabilirsiniz.

Zor Minecraft
Yeni minecraft flash oyunları arasında yer alan bu oyun oldukça zor bir oyun olduğundan dolayı ismini böyle belirlemiştik. Yeşil canavar belirli bölgeleri geçmeye çalışıyorsunuz. Eğer oyun esnasında bir yerde takılırsanız tekrar biraz başa dönebiliyorsunuz. Böyle olunca devamında hırs getiriyor. 

Not; Minecraft oynuyoruz adı altında paylaşılan videoların bizimle alakası bulunmamaktadır. Yine aynı şekilde OyunCini, A10, Gezginler, Kral Oyun, Oyun Kolu gibi sitelerle hiç bir bağlantımız bulunmamaktadır.

Yorumlar

Beceri Oyunları

Etiketler

Blok,