Minecraft Oyunu

Minecraft ile ilgili internet üzerinde onlarca farklı oyun yer alıyor. Bu oyunlar arasında gerçek minecraft yapımcıları tarafından üretilen sadece iki oyun var. Bunlardan biri sitemizden "gerçek minecraft" ismi ile oynayabileceğiniz oyundur. Bu oyunun demo versiyonudur. Bir diğeri ise mobil cihazlar için üretilmiş olan sürümüdür. Bunların haricinde yapımcılar tarafından üretilen başka bir oyun bulunmuyor.

Minecraft oyna sayfamızda sizler için sitemizde yer alan bütün minecraft oyunlarını sıraladık. Bunlar arasında gerçek oyuna yakın oyunlarda yer almaktadır. Bazı flash yapımcıları tarafından özenle yapılan flash minecraft oyunlarıda yer almaktadır.

Bütün minecraft oyunları ile ilgili detayları ve en güzel minecraft oyunları minecraft oyna sayfamızda bulabilirsiniz. Minecraft ile ilgili videolar izle'mek isterseniz şuan sitemizde bulunmadığını belirtmek isteriz. Yine aynı şekilde Türkçe olarak oynabileceğiniz Minecraft Oyunları'da bulunmamaktadır. Sadece belirli oyunlar 1,2,3,4,5,6,7 versiyonları ile birlikte sitemizde yer almaktadır. 


Minecraft

Beceri Oyunları

Bu Oyun 4098211 Kere Oynandı

Blok

Sponsor Bağlantılar
Sponsor Bağlantılar